Güvenilir Siteler
Sitemizi takip ederek " güvenilir bahis siteleri " listelerine ulaşabilir ve bu bahis şirketlerinin güncel bedava bonus kampanyalarından faydalanabilirsiniz. Güvenilir Siteler
Cepbank Bonusları
Cepbank ile para yatırmadan önce, 180 site arasından en iyi bonusları seçin! Cepbank Bonusları
Cepbank Bonusları
Cepbank ile para yatırmadan önce, 180 site arasından en iyi bonusları seçin! Cepbank Bonusları
Deneme Bonusu
Bahis ve casino sitelerinin üyelerine sunduğu deneme bonuslarına sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Güvenilir deneme bonusu veren bahis siteleri listelerimiz her gün güncellenmektedir. Deneme Bonusu Veren Siteler
Saat Takımlar 1 X 2
17:35 Persepolis - Sharjah Cultural Club 3.65 3.42
3.22
2.01
17:35 Al-Sadd - Sepahan 1.80
1.54
4.30 5.01
18:00 OCK Khouribga - Olympic Club de Safi 2.49
1.99
2.86 4.10
18:30 Elfsborg - Odds Ballklubb 2.30
2.10
3.75 2.78
18:30 Zeta - Sutjeska 2.98
2.69
2.97 2.53
19:05 Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth 2.03
1.88
3.16 3.99
19:05 Hapoel Ironi Akko - Hapoel Afula 2.21 3.19
3.02
4.01
3.15
19:05 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod 2.15 3.07 3.96
3.22
19:05 Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva 1.76 3.98
3.31
5.41
4.40
19:05 Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla 1.83
1.74
3.38 4.43
19:05 SC Kfar Kasem - Hapoel Nir Ramat HaSharon 2.31 3.00 3.31
2.98
21:45 - Enfield Town 2.91 3.58 2.39
2.12
21:45 Brackley Town - Southport 1.77
1.53
3.88 5.62
21:45 Oxford City - Dorking Wanderers 3.11 3.71
3.46
2.26
2.08
21:45 Alfreton Town - Leamington 2.20 3.58
3.32
3.78
2.96
21:45 Southend United - Gillingham 6.30 4.05 1.75
1.52
21:45 Portsmouth - Exeter City 1.64 3.84
3.67
5.00
21:45 Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent 1.47
1.42
4.26 6.29
21:45 Maidstone - Bath City 2.56 3.25
3.11
2.92
2.64
21:45 East Thurrock United - Carshalton Athletic 2.53 3.58
3.43
2.43
21:45 Whitby - Radcliffe 1.91 3.76
3.54
4.15
3.48
21:45 FC United of Manchester - Stafford Rangers 1.48
1.39
4.85 5.76
21:45 Royston Town - Biggleswade Town 1.69
1.57
4.14 4.52
21:45 Warrington Town - Grantham Town 1.44
1.35
4.86 6.58
21:45 Merstham - Corinthian Casuals 2.39 3.52
3.26
2.67
21:45 Chester FC - 2.32
2.16
3.37 3.01
21:45 Falkirk - East Fife 1.63
1.43
4.45 6.10
22:00 Dergview FC - 2.33
2.19
4.01
3.80
2.64
22:00 Atletico Madrid - Liverpool 3.47 3.33
3.11
2.33
00:15 Union La Calera - Fluminense 3.29 2.97 2.45
2.27
02:30 Independiente Medellin - Atletico Tucuman 1.68
1.59
3.49 6.23
02:30 FBC Melgar - Nacional Potosi 1.76
1.58
3.81 5.30
02:40 Deportivo Pereira - CD Jaguares 2.14 3.02 4.01
3.46
03:00 Portmore United - Cruz Azul 10.72 5.58 1.27
1.23
05:00 CD Motagua - Atlanta United 4.18
3.57
3.75
3.33
1.99
12:30 Yokohama F.Marinos - Sydney FC 1.61
1.55
4.21 5.07
12:30 Nigde Anadolu FK - Tuzlaspor 7.69 4.61 1.55
1.32
16:00 Jamshedpur - FC Goa 5.89
5.10
4.11 1.52
17:00 Apollon Limassol - Ethnikos Achnas 1.17 6.23 14.69
3.04
18:15 AEK Athens - Panetolikos 1.24
1.20
5.59 14.23
18:30 Vidi FC - Vac FC/Ujpest 1.95 3.66 4.67
3.13
19:00 Doxa Katokopia - Omonia Nicosia 8.69
7.88
4.70 1.33
21:45 Newport County/Leicester City Academy - Salford City 2.27 3.21 3.18
3.02
21:45 Kilmarnock - Aberdeen 2.68 3.22
3.06
2.62
22:00 Tottenham Hotspur - RasenBallsport Leipzig 2.67 3.44 3.03
2.64
22:00 Atalanta - Valencia 1.86
1.74
3.96 4.58
19:55 FC Koebenhavn - Celtic 3.26 3.17 2.49
2.32
19:55 Shakhtar Donetsk - Benfica 2.43 3.30 3.13
2.95
19:55 Sporting CP - Istanbul Basaksehir 1.85 3.69
3.52
4.32
22:00 AZ Alkmaar - LASK 2.19 3.65
3.41
3.82
3.29
22:00 Rangers - Braga 2.17 3.32 3.83
3.42
22:00 APOEL Nicosia - Basel 3.04
2.80
3.23 2.58
22:00 Wolverhampton Wanderers - Espanyol 1.64
1.53
4.02 6.70
08:15 Wellington Phoenix - Western United FC 1.73
1.62
3.96 4.93
10:30 Western Sydney Wanderers FC - Adelaide United 2.45
2.32
3.55 2.79
12:00 Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds 2.99 3.37 2.60
2.26
19:00 NK Varazdin - NK Lokomotiva 4.37
3.88
3.53
3.34
1.88
19:00 Sivasspor - Alanyaspor 2.32 3.41 3.20
2.90
20:00 Nice - Brest 1.93 3.55 4.22
3.93
21:00 Excelsior - FC Den Bosch 1.86 4.07 3.68
3.36
21:00 GFC Ajaccio - Dunkerque 3.89
3.55
2.84 2.17
21:00 Jong PSV - TOP Oss 2.05
1.96
3.74 3.30
21:00 SC Toulon - Villefranche Beaujolais 5.20
4.54
2.95 1.86
21:00 Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen 2.25 3.74 2.82
2.70
21:00 Bourg en Bresse Peronnas - Pau 2.54 2.96 3.05
2.73
21:00 Helmond Sport - Jong Ajax 6.55
5.94
4.81 1.42
21:00 Chambly - Nancy 2.94 2.93
2.80
2.67
21:00 AC Ajaccio - Le Mans 1.78
1.72
3.38 5.16
21:00 Telstar - MVV Maastricht 1.86 3.69 3.90
3.69
21:00 Quevilly - Concarneau 2.07 2.91 4.24
3.73
21:00 Cambuur - Roda JC Kerkrade 1.20
1.17
6.87 12.80
21:00 Grenoble - Chateauroux 1.95
1.82
3.18 4.85
21:00 Lyon la Duchere - Avranches 2.03 2.98 4.06
3.72
21:05 Dundee United - Inverness CT 1.94
1.87
3.47 3.80
21:30 Bayern Munich - Paderborn 1.05 15.26 39.93
6.03
22:30 Aves - Vitoria de Guimaraes 6.28 4.22 1.66
1.49
08:00 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 1.59
1.52
4.06 5.84
14:00 Celta Vigo - Leganes 2.00
1.95
3.26 4.26
14:00 Holstein Kiel - FC Heidenheim 2.03
1.95
3.55 3.72
15:00 Hansa Rostock - Ingolstadt 2.45
2.23
3.30 3.08
15:00 Kaiserslautern - FSV Zwickau 1.85
1.79
3.62 4.15
15:30 Slavia Prague - Opava 1.17
1.13
7.59 18.43
15:30 Mlada Boleslav - Slovacko 2.28 3.51
3.24
3.70
3.03
15:30 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.73 3.74
3.37
4.98
16:00 Hajduk Split - HNK Gorica 1.59
1.53
3.93 5.51
16:00 Cittadella - Juve Stabia 1.77
1.71
3.63 4.78
16:00 Virtus Entella - Benevento 3.43 3.14 2.38
2.17
16:00 Trapani - Spezia 2.82 3.08 2.67
2.56
16:30 Borussia Moenchengladbach - Hoffenheim 1.76
1.65
4.21 4.75
16:30 Freiburg - Fortuna Duesseldorf 2.03
1.96
3.60 3.77
17:00 Annan Athletic - Albion Rovers 2.12 3.54 3.09
2.96
17:00 Maidenhead United - Aldershot Town 2.52 3.34
3.12
2.74
17:00 Ipswich Town - Oxford United 2.19
2.07
3.41 3.44
17:00 Arbroath - Ayr United 2.75 3.29
3.14
2.48
17:00 Bristol City - West Bromwich Albion 3.92 3.64 1.99
1.89
17:00 Stirling Albion - Stenhousemuir 1.86 3.63
3.48
4.11
3.72
17:00 Swindon Town - Grimsby Town 1.80 3.51 4.83
4.41
17:00 Dynamo Kyiv - Vorskla 1.29
1.25
6.58 13.49
17:00 Queen of South - Dundee FC 2.69 3.35
3.18
2.49
17:00 Chesterfield - Ebbsfleet United 1.84 3.95
3.60
4.11
3.79
17:00 Aberdeen - Ross County 1.56
1.50
4.30 5.97
17:00 Rochdale - Coventry City 4.36 3.61
3.44
1.83
17:00 Leeds United - Reading 1.33
1.29
5.33 10.47
17:00 Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers 1.65
1.54
3.99 6.05
17:00 Birmingham City - Sheffield Wednesday 2.32
2.22
3.19 3.40
17:00 Salford City - Colchester United 2.57
2.46
3.28 2.79
17:00 Torquay United - FC Halifax Town 2.11 3.69
3.47
3.11
17:00 Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers 1.68
1.62
3.90 5.30
17:00 Dover - AFC Fylde 2.35 3.44
3.30
2.96
2.82
17:00 Accrington Stanley - Rotherham United 3.04
2.90
3.54 2.27
17:00 Boreham Wood - Yeovil Town 2.43 3.47
3.21
2.77
17:00 Walsall - Port Vale 2.44 3.22 3.04
2.87
17:00 Southend United - Burton Albion 4.22 3.78 1.82
1.77
17:30 Viktoria Plzen - Pribram 1.22
1.16
6.78 14.51
18:00 Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti 2.11
2.02
3.28 3.76
18:00 Botosani - CSMS Iasi 1.90
1.85
3.41 4.28
18:00 Mattersburg - Altach 2.83
2.48
3.51 2.61
18:00 Astra Giurgiu - Sepsi OSK 1.99 3.28
3.14
4.07
18:00 Wattens - Wolfsberger AC 5.51 4.54 1.64
1.50
18:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok 1.50
1.43
4.38 6.81
18:30 Rijeka - Osijek 2.27 3.42
3.24
3.71
2.97
18:30 Marseille - Nantes 1.75 3.68
3.48
5.02
19:00 Pisa - Venezia 2.26 2.96 3.72
3.45
19:30 Real Sociedad - Valencia 1.86
1.77
3.99 4.24
20:00 Tondela - Rio Ave 3.90 3.32 2.10
1.96
20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag 1.61
1.51
4.35 5.67
21:00 Strasbourg - Amiens 1.78
1.73
3.56 5.03
21:00 Royal Excel Mouscron - Cercle Brugge 2.42 3.40 3.19
2.79
21:30 KV Mechelen - Waasland-Beveren 1.67
1.58
4.17 5.09
22:30 Belenenses - Maritimo 2.30 3.14 3.41
3.19
07:00 Mito Hollyhock - Omiya Ardija 2.68 3.04 2.77
2.60
12:30 Yeni Malatyaspor - Antalyaspor 1.92 3.55 4.12
3.76
13:00 Lugo - Real Oviedo 2.87 2.97 2.86
2.61
13:30 Wisla Plock - Zaglebie Lubin 2.52 3.21 2.89
2.73
14:30 Sandhausen - Karlsruher SC 1.92 3.45 4.12
3.94
15:00 Randers FC - OB 2.44
2.28
3.43 2.98
15:30 Karvina - Teplice 2.32
1.96
3.39 3.70
15:30 Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice 2.50
2.39
3.22 2.88
16:00 Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 1.17
1.11
7.36 19.55
16:00 Saint-Etienne - Reims 2.24 3.09 3.63
3.48
17:00 Cova da Piedade - Varzim 2.60 2.98 2.83
2.70
17:00 Mafra - Penafiel 1.99
1.93
3.29 3.73
18:00 Nacional - Academica 2.04 3.07 3.85
3.67
18:00 Sigma Olomouc - Sparta Prague 4.03
3.82
3.30 1.95
19:15 Extremadura - Mirandes 2.57
2.36
3.02 3.20
19:15 Malaga - Racing Santander 2.00
1.83
3.20 4.79
19:30 Sporting CP - Boavista 1.56 4.02
3.82
6.08
Saat Takımlar 1 X 2
17:35 Persepolis - Sharjah Cultural Club 3.65 3.42
3.22
2.01
17:35 Al-Sadd - Sepahan 1.80
1.54
4.30 5.01
18:00 OCK Khouribga - Olympic Club de Safi 2.49
1.99
2.86 4.10
18:30 Zeta - Sutjeska 2.98
2.69
2.97 2.53
18:30 Elfsborg - Odds Ballklubb 2.30
2.10
3.75 2.78
19:05 Hapoel Rishon LeZion - Hapoel Petah Tikva 1.76 3.98
3.31
5.41
4.40
19:05 Bnei Sakhnin - Beitar Tel Aviv Ramla 1.83
1.74
3.38 4.43
19:05 SC Kfar Kasem - Hapoel Nir Ramat HaSharon 2.31 3.00 3.31
2.98
19:05 Hapoel Ramat Gan - Maccabi Ahi Nazareth 2.03
1.88
3.16 3.99
19:05 Hapoel Ironi Akko - Hapoel Afula 2.21 3.19
3.02
4.01
3.15
19:05 Hapoel Nazareth Illit - Hapoel Bnei Lod 2.15 3.07 3.96
3.22
21:45 Whitby - Radcliffe 1.91 3.76
3.54
4.15
3.48
21:45 Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent 1.47
1.42
4.26 6.29
21:45 Maidstone - Bath City 2.56 3.25
3.11
2.92
2.64
21:45 East Thurrock United - Carshalton Athletic 2.53 3.58
3.43
2.43
21:45 FC United of Manchester - Stafford Rangers 1.48
1.39
4.85 5.76
21:45 Falkirk - East Fife 1.63
1.43
4.45 6.10
21:45 Warrington Town - Grantham Town 1.44
1.35
4.86 6.58
21:45 Southend United - Gillingham 6.30 4.05 1.75
1.52
21:45 Royston Town - Biggleswade Town 1.69
1.57
4.14 4.52
21:45 Brackley Town - Southport 1.77
1.53
3.88 5.62
21:45 Merstham - Corinthian Casuals 2.39 3.52
3.26
2.67
21:45 Chester FC - 2.32
2.16
3.37 3.01
21:45 Portsmouth - Exeter City 1.64 3.84
3.67
5.00
21:45 - Enfield Town 2.91 3.58 2.39
2.12
21:45 Oxford City - Dorking Wanderers 3.11 3.71
3.46
2.26
2.08
21:45 Alfreton Town - Leamington 2.20 3.58
3.32
3.78
2.96
22:00 Dergview FC - 2.33
2.19
4.01
3.80
2.64
22:00 Atletico Madrid - Liverpool 3.47 3.33
3.11
2.33
00:15 Union La Calera - Fluminense 3.29 2.97 2.45
2.27
02:30 Independiente Medellin - Atletico Tucuman 1.68
1.59
3.49 6.23
02:30 FBC Melgar - Nacional Potosi 1.76
1.58
3.81 5.30
02:40 Deportivo Pereira - CD Jaguares 2.14 3.02 4.01
3.46
03:00 Portmore United - Cruz Azul 10.72 5.58 1.27
1.23
05:00 CD Motagua - Atlanta United 4.18
3.57
3.75
3.33
1.99
12:30 Nigde Anadolu FK - Tuzlaspor 7.69 4.61 1.55
1.32
12:30 Yokohama F.Marinos - Sydney FC 1.61
1.55
4.21 5.07
16:00 Jamshedpur - FC Goa 5.89
5.10
4.11 1.52
17:00 Apollon Limassol - Ethnikos Achnas 1.17 6.23 14.69
3.04
18:15 AEK Athens - Panetolikos 1.24
1.20
5.59 14.23
18:30 Vidi FC - Vac FC/Ujpest 1.95 3.66 4.67
3.13
19:00 Doxa Katokopia - Omonia Nicosia 8.69
7.88
4.70 1.33
21:45 Newport County/Leicester City Academy - Salford City 2.27 3.21 3.18
3.02
21:45 Kilmarnock - Aberdeen 2.68 3.22
3.06
2.62
22:00 Atalanta - Valencia 1.86
1.74
3.96 4.58
22:00 Tottenham Hotspur - RasenBallsport Leipzig 2.67 3.44 3.03
2.64
19:55 Sporting CP - Istanbul Basaksehir 1.85 3.69
3.52
4.32
19:55 FC Koebenhavn - Celtic 3.26 3.17 2.49
2.32
19:55 Shakhtar Donetsk - Benfica 2.43 3.30 3.13
2.95
22:00 Rangers - Braga 2.17 3.32 3.83
3.42
22:00 APOEL Nicosia - Basel 3.04
2.80
3.23 2.58
22:00 Wolverhampton Wanderers - Espanyol 1.64
1.53
4.02 6.70
22:00 AZ Alkmaar - LASK 2.19 3.65
3.41
3.82
3.29
08:15 Wellington Phoenix - Western United FC 1.73
1.62
3.96 4.93
10:30 Western Sydney Wanderers FC - Adelaide United 2.45
2.32
3.55 2.79
12:00 Shonan Bellmare - Urawa Red Diamonds 2.99 3.37 2.60
2.26
19:00 NK Varazdin - NK Lokomotiva 4.37
3.88
3.53
3.34
1.88
19:00 Sivasspor - Alanyaspor 2.32 3.41 3.20
2.90
20:00 Nice - Brest 1.93 3.55 4.22
3.93
21:00 Telstar - MVV Maastricht 1.86 3.69 3.90
3.69
21:00 SC Toulon - Villefranche Beaujolais 5.20
4.54
2.95 1.86
21:00 Cambuur - Roda JC Kerkrade 1.20
1.17
6.87 12.80
21:00 Bourg en Bresse Peronnas - Pau 2.54 2.96 3.05
2.73
21:00 Grenoble - Chateauroux 1.95
1.82
3.18 4.85
21:00 Excelsior - FC Den Bosch 1.86 4.07 3.68
3.36
21:00 Quevilly - Concarneau 2.07 2.91 4.24
3.73
21:00 Jong PSV - TOP Oss 2.05
1.96
3.74 3.30
21:00 Go Ahead Eagles - NEC Nijmegen 2.25 3.74 2.82
2.70
21:00 Lyon la Duchere - Avranches 2.03 2.98 4.06
3.72
21:00 Helmond Sport - Jong Ajax 6.55
5.94
4.81 1.42
21:00 Chambly - Nancy 2.94 2.93
2.80
2.67
21:00 GFC Ajaccio - Dunkerque 3.89
3.55
2.84 2.17
21:00 AC Ajaccio - Le Mans 1.78
1.72
3.38 5.16
21:05 Dundee United - Inverness CT 1.94
1.87
3.47 3.80
21:30 Bayern Munich - Paderborn 1.05 15.26 39.93
6.03
22:30 Aves - Vitoria de Guimaraes 6.28 4.22 1.66
1.49
08:00 Kawasaki Frontale - Sagan Tosu 1.59
1.52
4.06 5.84
14:00 Holstein Kiel - FC Heidenheim 2.03
1.95
3.55 3.72
14:00 Celta Vigo - Leganes 2.00
1.95
3.26 4.26
15:00 Hansa Rostock - Ingolstadt 2.45
2.23
3.30 3.08
15:00 Kaiserslautern - FSV Zwickau 1.85
1.79
3.62 4.15
15:30 Slovan Liberec - Bohemians 1905 1.73 3.74
3.37
4.98
15:30 Slavia Prague - Opava 1.17
1.13
7.59 18.43
15:30 Mlada Boleslav - Slovacko 2.28 3.51
3.24
3.70
3.03
16:00 Virtus Entella - Benevento 3.43 3.14 2.38
2.17
16:00 Trapani - Spezia 2.82 3.08 2.67
2.56
16:00 Hajduk Split - HNK Gorica 1.59
1.53
3.93 5.51
16:00 Cittadella - Juve Stabia 1.77
1.71
3.63 4.78
16:30 Freiburg - Fortuna Duesseldorf 2.03
1.96
3.60 3.77
16:30 Borussia Moenchengladbach - Hoffenheim 1.76
1.65
4.21 4.75
17:00 Birmingham City - Sheffield Wednesday 2.32
2.22
3.19 3.40
17:00 Salford City - Colchester United 2.57
2.46
3.28 2.79
17:00 Milton Keynes Dons - Bolton Wanderers 1.68
1.62
3.90 5.30
17:00 Chesterfield - Ebbsfleet United 1.84 3.95
3.60
4.11
3.79
17:00 Accrington Stanley - Rotherham United 3.04
2.90
3.54 2.27
17:00 Walsall - Port Vale 2.44 3.22 3.04
2.87
17:00 Torquay United - FC Halifax Town 2.11 3.69
3.47
3.11
17:00 Southend United - Burton Albion 4.22 3.78 1.82
1.77
17:00 Annan Athletic - Albion Rovers 2.12 3.54 3.09
2.96
17:00 Dover - AFC Fylde 2.35 3.44
3.30
2.96
2.82
17:00 Arbroath - Ayr United 2.75 3.29
3.14
2.48
17:00 Ipswich Town - Oxford United 2.19
2.07
3.41 3.44
17:00 Bristol City - West Bromwich Albion 3.92 3.64 1.99
1.89
17:00 Boreham Wood - Yeovil Town 2.43 3.47
3.21
2.77
17:00 Stirling Albion - Stenhousemuir 1.86 3.63
3.48
4.11
3.72
17:00 Swindon Town - Grimsby Town 1.80 3.51 4.83
4.41
17:00 Dynamo Kyiv - Vorskla 1.29
1.25
6.58 13.49
17:00 Queen of South - Dundee FC 2.69 3.35
3.18
2.49
17:00 Maidenhead United - Aldershot Town 2.52 3.34
3.12
2.74
17:00 Aberdeen - Ross County 1.56
1.50
4.30 5.97
17:00 Rochdale - Coventry City 4.36 3.61
3.44
1.83
17:00 Leeds United - Reading 1.33
1.29
5.33 10.47
17:00 Wycombe Wanderers - Tranmere Rovers 1.65
1.54
3.99 6.05
17:30 Viktoria Plzen - Pribram 1.22
1.16
6.78 14.51
18:00 Botosani - CSMS Iasi 1.90
1.85
3.41 4.28
18:00 Wattens - Wolfsberger AC 5.51 4.54 1.64
1.50
18:00 Astra Giurgiu - Sepsi OSK 1.99 3.28
3.14
4.07
18:00 Mattersburg - Altach 2.83
2.48
3.51 2.61
18:00 Gaz Metan Medias - Dinamo Bucuresti 2.11
2.02
3.28 3.76
18:30 Rijeka - Osijek 2.27 3.42
3.24
3.71
2.97
18:30 Marseille - Nantes 1.75 3.68
3.48
5.02
18:30 Legia Warszawa - Jagiellonia Bialystok 1.50
1.43
4.38 6.81
19:00 Pisa - Venezia 2.26 2.96 3.72
3.45
19:30 Real Sociedad - Valencia 1.86
1.77
3.99 4.24
20:00 Tondela - Rio Ave 3.90 3.32 2.10
1.96
20:45 SC Heerenveen - ADO Den Haag 1.61
1.51
4.35 5.67
21:00 Royal Excel Mouscron - Cercle Brugge 2.42 3.40 3.19
2.79
21:00 Strasbourg - Amiens 1.78
1.73
3.56 5.03
21:30 KV Mechelen - Waasland-Beveren 1.67
1.58
4.17 5.09
22:30 Belenenses - Maritimo 2.30 3.14 3.41
3.19
07:00 Mito Hollyhock - Omiya Ardija 2.68 3.04 2.77
2.60
12:30 Yeni Malatyaspor - Antalyaspor 1.92 3.55 4.12
3.76
13:00 Lugo - Real Oviedo 2.87 2.97 2.86
2.61
13:30 Wisla Plock - Zaglebie Lubin 2.52 3.21 2.89
2.73
14:30 Sandhausen - Karlsruher SC 1.92 3.45 4.12
3.94
15:00 Randers FC - OB 2.44
2.28
3.43 2.98
15:30 Karvina - Teplice 2.32
1.96
3.39 3.70
15:30 Zlin - SK Dynamo Ceske Budejovice 2.50
2.39
3.22 2.88
16:00 Dinamo Zagreb - Inter Zapresic 1.17
1.11
7.36 19.55
16:00 Saint-Etienne - Reims 2.24 3.09 3.63
3.48
17:00 Cova da Piedade - Varzim 2.60 2.98 2.83
2.70
17:00 Mafra - Penafiel 1.99
1.93
3.29 3.73
18:00 Nacional - Academica 2.04 3.07 3.85
3.67
18:00 Sigma Olomouc - Sparta Prague 4.03
3.82
3.30 1.95
19:15 Malaga - Racing Santander 2.00
1.83
3.20 4.79
19:15 Extremadura - Mirandes 2.57
2.36
3.02 3.20
19:30 Sporting CP - Boavista 1.56 4.02
3.82
6.08
Para Yatırmadan Bonus
Bahis severler tarafından en çok takip edilen bonus kampanyaları arasında " Para Yatırmadan Bonus " yer almaktadır. Sitemiz üzerinden para yatırmadan ilk üyelik bonusu veren bahis siteleri listelerine ulaşabilir ve bu para yatırmadan bonus kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Para Yatırmadan Bonus